Prosinec 2013

Dárečky a štastný nový rok!

31. prosince 2013 v 12:42 | Al* |  Diary

Jelikož se mi članek vymazal :D tak tenhle to bude rychlovka uz se mi nechce stim nějak srát :D TAk co jsem dostala na vánoce se dozvíte v celém článku a jinak všem přeji štastny nový rok! A pořádne to zapijte s rodinou i přáteli! :D MOc se těším !!

Ladybox-prosinec 2013

18. prosince 2013 v 21:59 | Al* |  Beauty

Tak a je tu prosincový ladybox! Asi něktěří zvás nemužou uvěřit, že jsem tu napsala něco jiného než mé omluvy, že nemám čás :D Ale dneska jsem si ho nakonec našla! A to ten článek píšu po druhé, protože sem i to stratilo -.-. No ještě než se dostanu k recenzí nového boxu tak vám chcu něco oznámit. Ano je to neuvěřitelné, ale Autoškolu mám v kapse!! Dneska jsem to konečně udělala ikdyž na podruhé, ale udělala! Jsem neskutečně štastna! Taková ulevá od toho! Jsem konečně řidička!! Skáču radosti :D No a ted zpátky k recenzi :D

Četla jsem už pár recenzi. Někteří nebyli moc spokojeni a jiní zase tak kladně no. Ale já ano! Mě se líbi všechno a vše využiju. No možná bych se mohla zmínit ze Palmer's značka mě už taky docela sere , protože mám odnich toho už dost a použila jsem to jen jednou. Ale dobře no. Když pominu tohle to tak prostě skvělé!!

V celém článku pokračování

Christmas time

13. prosince 2013 v 22:07 | Al* |  Diary
Tak jsem si zase udělala na blog čas. Ikfdyž taková rychlovka a jeste tenhle to článek píšu po druhé jelikož nevím proč ale nějak se mi to vymazalo. Moc se zase omlouvám že tu nechodim. Ale tedkom jeste musím zmáknout opravaky z autoškoly protože blondýna je hold blondýna. :D Dneska jsme byli na oddělení sociálních lůžek zpívat koledy a zabivit uživatelé tohoto oddělení. Atmosféra byla velmi hezka. mě se tam osobně hodně líbílo až na pár vyjímek ale jinak ok. Kámošky udělaly krásne vánoční perníčky, které pak rozdali uživatelům. Myslím, že i oni byli rádi, ale tak nebudu namyšlená :D Nevím jak to skutim s ladyboxem jelikož zachvilku mi příjde vánočni edice a já vám tu nedala ještě tu podzimní . Nějak nemám čas vám ji nafotit :D . Ale nějak to určitě skutim. Určitě jste si všimly nového vzhledu blogu. No jak se vám líbi? :) No a jak jste na tom s dárky? Jsem dneska byla pro mou objednávku, ale nebudu sem jí psát protože z mé rodiny někteří ví že mám blog tak si to tu čtou občas tak at neprozradím překvapení :D :*

Omluva,řidičák plus blby den

3. prosince 2013 v 21:45 | Al* |  Diary

chcu se vám omluvit. POsledni dobou jsem nebyla aktivni a to proto, že jsem nic nestihala. STihla jsem se max sem na blog podvat ale nikdo nic nenapsal. Víte pohadala jsem se dneska s přítelem ale to brutalně. Už nevím co mám dělat. jsem totalně na dně a zítra mě jeste cekají zkoušky z autoškoly. Já mám pocit, že v tomhle to životě mám roli zbytečého člověka. Jenom jsem naobtíž. Tedkom co jediné chcu udělat řidičak a být štastna. Vypisuju se tu už jako malá holka. Je mi to trapné. Jsem asi fakt nějak mimo nebo já už nevím co se sebou. Jsem jenom pořád smutna. POřád se jenom hádam a škola mi nejde. Jedine co mě potěší je rodina a pár kamaradek. Prosím držte mi zitra palce a chu vám jeste rit ze vám tady dám článek o listopadovém ladyboxu. Vím má to zpoždění ale důvod už víte. Tak dobrou noc vám přeji.