Duben 2014

Ladybox - duben 2014

30. dubna 2014 v 22:23 | Al* |  Beauty

Tak a je tu zase LADYBOX a tentokrát dubnový! Strašně moc jsem se na něj těšila jelikož na internetových stráncih už psali o různých moc dobrých firmech, které tam můžem najít. Ze záčatku bych vám chtěla říct mou reakci na dubnový LB. Jsem snim moc spokojená, výrobký se mi moc líbí a ještě nejsou vše vyzkoušene ale prostě takový jarní box :3 Jen mě zamrzelo, že krabičku dali zase růžovou což už byla stejná v unoru ale i tak je to krásne a můžu popřipadně někomu darovat a nebude mi toho líto :D

Tester- Astor Lift Me Up Makeup - Omlazující make-up 2v1 30 ml (200 Nude)

20. dubna 2014 v 13:39 | Al* |  Beauty

Našla jsem nedávno doma tester od značky Astor a tak jsem neváhala a rozhodla jsem ho vyzkoušet a hned napsat o tom článek. Tenhle to make up ma omlazujíci učinky je to 2v1 jak jste už četli v nadpisu. Tenhle to tester na makeup mně neskutečně překvapil aplikovala jsem úplně malinou vrstvu a viděla jsem okamžitě 100% krytí. Ani jsem to nečekala. Konzistence je přijemná a na tváři je taky velmi pohodlná. Udělala jsem fotku Před a Po :P Na fotce to mate napsane Before, After :D Cena je přibližně od 182,- jestli chcete vědět podrobnosti o tom tak ZDE.
Fotka v celém článku :D Omlouvám se, nemam zvyrazněně oči tak se mně nelekněte jde tam hlavně o ten Makeup :D

Ladybox- březen 2014

3. dubna 2014 v 14:02 | Al* |  Beauty

Tak jsem tu zas :D moc se omlouvám jen mám toho dost a na blog poslední době nemám moc čás, ale přišel mový ladybox a vím ted tu dávám jen ladybox :D ale Připřavuju pro vás recenzi na Bebe cream :P tak se urcite v blízké době objěví :) tak a konec mych řečiček a jdeme k březnovému ladyboxu :D Březnový ladybox mě milé překvapil. :) je to tzv. Eko- edice a výrobky co jsem v něm našla jsou pro mně báječne! :) Jak jste si možná už všimli na uvodni fotce tohoto článku ladybox tentokrat zvolil jiný stýl. krabička není růžová a když se otevře várobky jsou hned vní a žádnpu jinou krábičkou nenajdem :)
tak a jdem k popisu výrobku :)