Prosinec 2014

Krásné Vánoce Všem !

25. prosince 2014 v 11:27 | Al* |  Diary

Ahoj holky :) Jak jste si užily včerejšek? Já moc :) Píšu ted' jen takový denníček nebo ani nevím co píšu :D
Chtěla jsem se vás hlavně zeptat jestli by vás zajimálo, co jsem dostala já, že bych o tom udělala článek, ale nechcu at' si pak myslíte, že to je nějaka chluba nebo tak :) stejně o pár věcích co jsem dostala bude recenze :)) Takže jak chcete :D Ale musím vám řict, že dostala jsem klavesnici :D super! Víte tam ta se mi zničila :DD a proto se mi články nechtělo moc psát když jsem musela používat tu klavesnici v PC kde to mačkáte ty písmenka, ale některé takové články tímto způsobem napsaný jsou ! :D Vůbec nemůžu uvěřit, že Štědrý den je za náma a ted' nás jen čeká nový rok a mě ještě Maturita :/ nejraději bych se před ní schovala :D a aby mě nikdy nenašla a já bych si žila fajně :D Ale to nejde a pořád mam v hlavě všechny ty povinosti co je třeba se učít, číst či napsat a všchno aaa nechcu je tam, ale ten stres a nervy .. :( Dneska si asi budu jen číst, ale zítra budu muset něco zase začít.. Jsem zlenivěla :D byla jsem před Vánocema nemocná takže jsem nebyla ve škole takže se mi nic nechce :// Já už končím přece NIKDO nemá rád číst dlouhé články hlavně ne nějake DIARY :D .

Napište mi do komentáři co jste dostaly vy! Jsem na vaše dárky zvědavá! :)


Ladybox- Vánoční edice 2014

18. prosince 2014 v 17:51 | Al* |  Beauty

Čaute kočky! Tak zase jsem tu po dlouhé době moc se vám omlouvám. Vůbec jsem nestihala... Jsem maturitní ročník a je toho docela dost.. takže se snažím at' něco umím :D
Ted' sedim doma nemocná tak jsem na to dopadla :D ale je mi líp musím jen dobrat Antibiotika :D Už dlouhho jsem taky nezveřejnila članek s LB myslím, že dvě krabičky, které jsem nenafotila ale tentokrát :))
Můj týden mi zpříjemníla Vánoční edice ladyboxu no sami uznejte, že ta krabička je BOŽÍ :P No jenže znáte to tvrzení.. Nesud'te knihu podle obalu ... Vnitřek? Možná jen dvě věci, které se mi líbí a zbytek jako by měli nějake zbytky porozházené v místnosti a hodili dovnitř.. Vánoční edice mě naprosto sklamala :( Hlavně, že to měla být Mega BOMBA... Ale co už.. Tak jdeme k obsahu :